Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

Kontakty
zaměstnavatel: IKOZ cz, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 25560
Popis pozice
1. kontakt e-mailem: Volek Stanislav Ing., e-mail: info@ikoz.cz

Volná místa v okolí Praha

Kopáč-tunelář

Mandátová Hedvika, tel.: 725 239 717 Po-Pá, 7:00-16:00h, e-mail: hedvika.mandatova@cerhra.cz Jedná ...
Praha

Pomocní kuchaři

1. kontakt telefonicky: Li Ping, tel.: 774 658 068 Jedná se o práci v asijské restauraci. ...
Praha

Koordinátorka úklidových služeb

Požadujeme znalost češtiny a angličtiny pro komunikaci s personálem.
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontakt: Zubková Olga, tel.: 608807774 (10.00-11.00)
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

1. kontakt telefonicky: Motrínová Halina, tel.: 736 622 288 (pondělí-pátek 10:00-13:00) Práce vč. ...
Praha

§97 d) asi dobrý zdravotní stav, náročná práce v prašném a chladném prostředí
Praha

volná místa Praha