Pracovník recyklace automobilů, mechanik

Kontakty
zaměstnavatel: AB Metal Recycling, s.r.o.
pracoviště: Rolnická 656, 35601
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Náplň práce: demontáž vozidel s ukončenou životností,odsávání kapalin a náplní

Požadujeme: vyučen jako automechanik,opravář zemědělských strojů nebo příbuzný obor, znalosti oprav automobilů, bagrů, průkaz VZV výhodou, dobré organizační schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, pojištění zaměstnace proti škodám způsobených zaměstnavateli výhodou, čistý trestní rejstřík

Nabízíme: odpovídající finanční ohodnocení (vše na pásce a v daném termínu), pracovní poměr na HPP, odměny za provedenou práci, příspěvek na stravu, 4 týdny dovolené

V případě zájmu pošlete strukturovaný životopis na email info@abmetalrecycling.cz

Volná místa v okolí Březová

pracovník v sociálních službách se zaměřením na přímou obslužnou péči

Požadujeme schopnost práce s lidmi, fyzickou a psychickou odolnost, schopnost pracovat v týmu, ...

Řídící pracovníci v oblasti úklidu

Ergoterapeut

Požadujeme patřičné vzdělání; jedná se o práci v terénu (okres Sokolov), pracovní doba pondělí - ...

Montážní dělníci elektronických zařizení

Bonusy do 1700. Uchazeči se hlásí pouze tel.: 608 595 193, ne ve Wielandu, Nádražní 1557!!

Učitel odborných předmětů elektrotechnických

Pracovní poměr v prvním roce na dobu určitou, poté úprava pracovní smlouvy na dobu neurčitou. ...

Manikéři a pedikéři

Osvedčení o získánI profesní kvalifikace podmínkou

volná místa Březová