Šič, šička, krejčí, krejčová

Kontakty
zaměstnavatel: Sovank s.r.o.
pracoviště: Průmyslová 912, 46822
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Připoj se k nám a staň se klíčovou součástí týmu, který stojí za výrobou prémiových matrací a zakázkového čalouněného nábytku, jež umožňují lidem prožívat nezapomenutelné sny, noc co noc. Hledáme kolegy, kteří mají nejen šikovné ruce, ale také schopnost pracovat nezávisle. Mají zálibu v práci s přírodními materiály a nebojí se výzvy v podobě šití. V naší dílně nevznikají jen matrace, ale také přátelské prostředí a pocit rodinné sounáležitosti.
Pokud jsi plný/á kreativity a hledáš místo, kde můžeš uplatnit své dovednosti, čeká na tebe až 25 dní dovolené a atraktivní odměna s možností výdělku až 30 tisíc korun hrubého za měsíc, závislé na tvém osobním přínosu.
Nabízíme flexibilní pracovní dobu 8 hodin denně, díky čemuž Vám zbyde dost času i na Vaše koníčky a život mimo práci. Existuje možnost úpravy pracovní doby dle dohody. V našem týmu nejsi jen číslo, ale cenným členem, kde společně tvoříme, sdílíme a radujeme se z práce. U nás se nudit nebudeš - každý den přináší nové výzvy a příležitosti.
Pokud máš chuť k tvořivosti, jsi manuálně zručný/á a hledáš práci v teplém a přívětivém prostředí, neváhej a připoj se k nám! Těšíme se, až tě poznáme . A naše matrace? Jsou tak úžasné, že bychom na nich nejraději lenošili i během pracovní doby... ale to, samozřejmě, nemůžeme :-)

Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

Volná místa v okolí Koberovy

Učitelé na 2. stupni - Aprobace AJ

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Kuchař/ Kuchařka

Požadujeme vyučení v oboru a praxe min. 3 roky. Nabízíme zvýhodněné stravování, ...

Prodavač/ Prodavačka v prodejnách potravin

Zkušenost práce v obchodě výhoda. Kontakt: telefonicky

Foukač technického skla

Nabízíme: příspěvek na dopravu, penzijní připojištění a stravenkový paušál Kontakt: osobně na ...

Řidiči MKD

Kontakt: osobně

Řidiči MKD

volná místa Koberovy