Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakty
zaměstnavatel: Kadeřnický servis HP s.r.o.
pracoviště: Přemyslovská 186, 13000
mzda: od 22000 do 24000
Popis pozice
Pícha Dominik, tel.: 725 852 086 - pouze pondělí

Nutná znalost thajských masáží. Thajština výhodou - komunikace s kolegy/kolegyněmi.

Volná místa v okolí Praha 3

Vyšší soudní úředníci

Pivoňková Kateřina Mgr. Ph.D, tel.: 221 477 828, e-mail: kpivonkova@osoud.pha3.justice.cz ...

Asistenti soudců

Pekaři

Kontakt: Dvorníková Jana, tel.: 775245619 (12-16 hodin) Noční směny.

Prodavači potravinářského zboží

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hong Son Nguyen, tel.: +420 773 118 789, e-mail: hieuneu93@gmail.com

English Teacher

KONTAKT : Svobodová Jana DiS., e-mail: jana.svobodova@skolaflow.cz POŽADAVKY : - AJ NA ÚROVNI ...

Účetní

1. kontakt e-mailem: Lády Jiří, e-mail: jiri.lady@chutnej.cz

volná místa Praha 3