obsluha pro rychlé občerstvení

Kontakty
zaměstnavatel: METINAN s.r.o.
pracoviště: náměstí T. G. Masaryka 231, 58301
mzda: od 23000
Popis pozice
-zvedání těžkých břemen
-znalost turečtiny a praxe výhodou
-kontakt v provozovně PO-PÁ 16-18 hod., případně telefonicky nebo e-mailem

Volná místa v okolí Libice nad Doubravou

pomocná síla v kuchyni

zvedání těžkých břemen -znalost turečtiny a praxe v oboru výhodou -kontakt v provozovně PO-PÁ 16-18 ...

Pomocník/pomocnice v kuchyni

Prac. doba PO - SO 10:00-18:00

Pomocná síla při přípravě akcí

Místo výkonu práce: Chotěboř První kontakt učiňte, prosím, na e-mailové adrese nebo přímo na ...

obráběč kovů

zkušenosti a dovednosti s CNC obráběcími centry – frézování v kusové výrobě, pečlivost, ...

znalost turecké kuchyně výhodou Osobní kontakt možný každé úterý v 10-12 hodin.

pracovníci montovaných staveb

nejdříve telefonický kontakt PO-PÁ mezi 18:00 - 19:00 hodinou

volná místa Libice nad Doubravou