Úředník Odboru životního prostředí - vodní hospodářství

Kontakty
zaměstnavatel: Město Nýřany
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 23390 do 34370
Popis pozice
Na volnou pracovní pozici je vypsáno výběrové řízení. Uchazeč musí podat do 20. 3. 2024 písemnou přihlášku a doložit další dokumenty. Veškeré informace naleznete na úřední desce na www.nyrany.cz, v sekci "Výběrová řízení".
Zaměstnanecké výhody - 5 týdnů dovolené, indispoziční volno, pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, mobilní tarif.
První kontakt možný na výběrovém řízení.

Volná místa v okolí Plzeň

Kadeřnice/kadeřník

Kontakt: tel.: 608026667, e-mail: pe999@email.cz Vyučení výhodou, podmínkou je praxe v ...

Úředník Odboru územního plánování

Na volnou pracovní pozici je vypsáno výběrové řízení. Uchazeč musí podat do 20. 3. 2024 písemnou ...
Plzeň

skladníci

Práce v chladícím boxu.

zedník

Plzeň

Nákupčí

Životopis zasílejte na e-mail: lenka.tanclova@safrangroup.com

Skladník

Jedná se o příjem a vychystávku zboží. Průběžné inventarizace zboží. Požadujeme dobrou fyzickou ...

volná místa Plzeň