Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

zaměstnavatel: Střední průmyslová škola strojnická, škola hlavního města Prahy, Praha 1, Betlémská 4/287
pracoviště: Betlémská 287, 11000
mzda: od 21300 do 23510
Popis pozice
KONTAKT : Kohoutová Jana, tel.: 251 092 103, e-mail: jana.kohoutova@betlemska.cz

Platové ohodnocení vychází z platových tříd a platových tarifů podle počtu let započitatelné praxe. Osobní ohodnocení je poskytováno již od nástupu.

BENEFIT - příspěvky z fondu FKSP

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocní kuchaři

Tomáš Podolský, e-mail: tomas.podolsky@ambi.cz

Barmani

S ohledem na lokalitu baru požadujeme angličtinu na komunikativní úrovni Richtrová Kristýna, ...

Recepční v hotelovém provozu

Kontakt: NADEŽDA NEKORANCOVÁ, tel.: +420 255 737 705, e-mail: gm@987praguehotel.com Jedná se o ...

Šéfkuchaři v pohostinství

Kumar Anil, tel.: 778 046 123, e-mail: anilkumar.ak36@gmail.com Podmínka znalost přípravy Indické ...

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Walterová, tel.: 725925048, e-mail: thajskyraj@gmail.com

Všeobecní administrativní pracovníci

PRVOTNÍ KOÉNTAKT E-MAILEM : Gulin Vasily, tel.: 774 051 072, e-mail: gulin54@seznam.cz STRAVENKY.

volná místa Praha 1