pomocný dělník na stavbách

Kontakty
zaměstnavatel: OK ZEDNICKÉ PRÁCE s.r.o.
pracoviště: Hlavní 21, 74725
mzda: od 25560
Popis pozice
KO: Kramná Žaneta, tel.: 734 270 212, e-mail: ok-zednickeprace@seznam.cz

Požadujeme: velmi dobrý zdravotní stav, jedná se o fyzicky náročnou práci; zodpovědnost, časovou flexibilitu.

Volná místa v okolí Rohov

KLEMPÍŘ

KO: Kubjatko Kamil, tel.: 608 852 380, e-mail: info@strechykubjatko.cz

POKRÝVAČ

TESAŘ

PRACOVNÍCI NA STŘECHÁCH

Výkonný ředitel/ředitelka ZŠ

Staňte se součástí inspirativního pedagogického prostředí a ovlivňujte vzdělávání budoucích ...
Frýdek-Místek

volná místa Rohov