Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: Pasticceria Šantovka s.r.o.
pracoviště: Polská 1201, 77900
mzda: od 19700 do 21300
Popis pozice
Pro pobočku v Šantovce hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocný kuchař/ka - příprava pizzy, salátů, tortill, kanapek, výpomoc v kuchyni. Směny dle domluvy. Uvítáme zkušenosti z oboru, ale jsme ochotni i zaučit.

Co vás čeká:
- spolupráce s naším šéfkuchařem
- vytváření gastro zážitku pro naše hosty
- Moderní a příjemné pracovní prostředí
- Sehraný tým kolegů
- centrum Olomouce - dostupnost MHD bez problému
- zaměstnanecké benefity: personální strava, slevy na produkty, Multisport karta, plně hrazené přesčasy + základní mzda až 21.300,- + osobní ohodnocení dle zkušeností a schopností
- práce na hlavní pracovní poměr
- otevírací doba provozu je 9-21 hodin

Co požadujeme:
- Talent, úsměv a pozitivní přístup k řešení problémů
- Samostatnost a spolehlivost, přijmout zodpovědnost za svou práci a být týmovým hráčem
- Ochota na sobě stále pracovat