Sales and Marketing Executive

Kontakty
zaměstnavatel: Keynotion s.r.o.
pracoviště: Zvěřinova 3428, 13000
mzda: od 22000 do 26000
Popis pozice
Taofeeq Tijani, e-mail: admin@key-notion.com

Vhodné pro studenty VŠ. Organizace školení, jednání s klienty, výzkum trhu ve vzdělávání.
Plynule mluvená i psaná znalost anglického jazyka (komunikace pouze v Aj), Kolektiv zaměstnanců z třetích zemí.
Zájem o obor, ochota cestovat

Zaměstnanecké výhody: cestování

Volná místa v okolí Praha 3

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Lucie Pechová, tel.: 774435216, e-mail: scansevco@seznam.cz, Po-Pá 10-14h Požadujeme osvědčení z ...

Event Producer

Taofeeq Tijani, e-mail: admin@key-notion.com Plánování vzdělávacích akcí, kongresy. plynule ...

Prodavači potravinářského zboží

§92

§92

Uklízeč/ka (pouze OZP)

První kontakt možný POUZE telefonicky 723 612 506 nebo e-mailem prace@forcop.cz. Nechodit na ...

Číšníci a servírky

Vojtyna Igor, tel.: 733 119 681, e-mail: romauno2018@seznam.cz

volná místa Praha 3