obsluha automatických lisů

Kontakty
zaměstnavatel: Magna Cartech spol. s r.o.
pracoviště: České Velenice 600, 37810
mzda: od 33435 do 35000
Popis pozice
KONTAKT E-MAILEM
Požadavky: znalost výrobních procesů na automatických lisech; seřizování lisů, znalost nástrojů; práce s podavači a transferovými systémy; znalost dokumentace systému řízení jakosti; spolehlivost, nasazení, teamový duch

Volná místa v okolí České Velenice

mikromanipulant

KONTAKT E-MAILEM požadavky: obsluha vysokozdvižného vozíku, příslušná oprávnění, znalost zásad ...

manikéři a pedikéři

KONTAKT TELEFONICKY pracovní doba 8:00 h - 16:00 a 11:00 - 19:00 Nabízíme: 20 dnů dovolené

obsluha robotizovaných pracovišť

KONTAKT E-MAILEM - práce na robotizovných pracovištích svařovny - samostatné seřizování těchto ...

pomocný kuchař

KONTAKT E-MAILEM výhodou znalost čínského jazkyka podmínkou znalost čínské kuchyně

recepce, pokladna, bar

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM zdravotní způsobilost pro práci v noci, 12 ti hod směny na ...

požadujeme: znalost vietnamštiny výhodou, schopnost komunikace, zájem o obor, praxe výhodou

volná místa České Velenice