pracovník ostrahy

Kontakty
zaměstnavatel: BBS OCHRANA MAJETKU s.r.o.
pracoviště: Lidická 498, 25261
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 20000 do 23000
Popis pozice
-první kontakt se zaměstnavatelem: Michaela Smržová,800 205 206, nabor@bbs.eu
-zkrácený úvazek 130-140 h/měsíc,12ti hodinové směny (6-18,18-6), sledování kamerových systémů, evidence a kontrola vozidel a osob v PC systému, oblsuha protipožárního a zabezpečovacího systému,pochůzky
-požadujeme:výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a dochvilnost, uživatelská znalost PC, certifikát strážného výhodou, ale ne podmínkou
-zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, výkonnostní prémie, benefitní karta Můj UP

Volná místa v okolí Dobrovíz

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

-první kontatk se zaměstnavatelem: Haiana Torianyk,+420734897299,torianyk@personalek.cz

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

Pomocní kuchaři

-první kontatk se zaměstnavatelem: Zhaoguang Liu, 775 292 688, pohovory pouze na adrese restaurace ...

-první kontakt se zaměstnavatelem: Ivan Orsag, +420774594135,europalogistics@seznam.cz -dobrý ...

pomocný pracovník v potravinářství/skladu

-první kontakt se zaměstnavatelem: Ahmed Aliman,bossproduction@seznam.cz, telefonicky Po-Pá 10-13 ...

asistent/ka pedagoga

-první kontakt se zaměstnavatelem: Mgr.Marta Jeřábková,skola@skola-jenec.cz

volná místa Dobrovíz