Specialisté v oblasti logistiky

Kontakty
zaměstnavatel: Eriell Services s.r. o.
pracoviště: Veleslavínská 437, 16200
mzda: od 61000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : Šimková Ivana, tel.: 602 627 967 - út, čt - 12. - 15.h.
POHOVOR POUZE PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ.

HLEDÁME PRO NAŠÍ SPOLEČNOST SCHOPNÉHO A PLNĚ SAMOSTATNÉHO ZAMĚSTNANCE PRO NAŠE OBCHODNÍ AKTIVITY V CZE V ZAHRANIČÍ (uzb, sae, turk).
POŽADUJEME ZNALOST AJ A RJ NA ÚROVNI RODILÝ MLUVČÍ.
VELMI DOBORU ORIENTACI V UVEDENÝCH LOKACÍCH.
PRAXE MINIMÁLNMĚ 5 LET V OBORU.

ZAM. VÝHODY :
osobní ohodnocení + služební cesty

Volná místa v okolí Praha 6

Specialisté kalkulací, cen a nákladů

PRVOTNÍ KONTAKT TELEFONICKY : Šimková Ivana, tel.: 602 627 967 - út, čt - 12. - 15.h. POHOVOR POUZE ...

Sanitáři

Marek Roman Ing., tel.: 777 228 484, e-mail: info@klinikanahanspaulce.cz

Učitelé DĚJEPISU

Kontakt: Markéta Niklová, e-mail: marketa.niklova@zsmarjanka.cz

Učitelé IT

Pracovníci pro ruční mytí vozidel a pomocní pracovníci autoservisu

Olga Alekseeva, tel.: 775 155 558, e-mail: akosmet-ka@seznam.cz Příprava a péče o vozidla – mytí ...

QA Tester

Šoufková Lucie, tel.: 727937634, e-mail: jobs@keenswh.com Předchozí zkušenost v obalsti testování ...

volná místa Praha 6