Pomocní kuchaři

Kontakty
zaměstnavatel: ZEN CHEF s.r.o.
pracoviště: Kaprova 49, 11000
mzda: od 19500
Popis pozice
Kontakt prvotně e-mailem: Hua Gao, e-mail: gaohua.molihua@gmail.com
Kontakt: Hua Gao, e-mail: gaohua.molihua@gmail.com
PRVNĚ TELEFONICKY : 775 536 702 : Po-Pá 10-14 hod.
POHOVOR : na adrese provozovny po předchozí tel. domluvě.

Jedná se o práci v asijské restauraci.
Požadujeme dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk výhodou.

Volná místa v okolí Praha 1

Nákupčí

Nagla Al Samsamová, e-mail: nagla@manete.cz Náplň práce je vybírání zboží, které nejlépe vyhovují ...

Číšníci a servírky

Akkilic Nikola, tel.: 775 123 438 11-17 restaurace zaměstnanecké výhody: spropitné, zaměstnanecká ...

Vedoucí obchodu

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Bessisso Shedid, e-mail: farah@ita.cz Angličtina, arabština.

Prodavač / KA

Pokladní

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : SUMIT NANDWANI, e-mail: kthetwobrothers@gmail.com Požadavky: - dobrá ...

volná místa Praha 1