Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Kontakty
zaměstnavatel: Veeam Software (Czech Republic) s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 70000
Popis pozice
Klíma David, tel.: 773 645 388, e-mail: david@czechrelocate.cz

Požadujeme alespoň vyšší odborné vzdělání, znalost ruštiny na úrovni rodilého mluvčího.

Referenční číslo 739

Volná místa v okolí Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Cvekl Martin, tel.: 739 572 252, e-mail: martincvekl@armontservis.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Tkachenko, tel.: 608683333
Praha

Lavriv Mykola, tel.: 608 115 340, e-mail: martin.bazar00@seznam.cz
Praha

Praha

Praha

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 pondělí a čtvrtek 10.00-12.00 osobně: 5.května 1142, Nusle, 140 ...
Praha

volná místa Praha