Řidič MKD

Kontakty
zaměstnavatel: VESPA STAR s.r.o.
pracoviště: Osvobození 1690, 39301
mzda: od 60000
Popis pozice
Jízdy do D, NL, B.
Požadujeme: kartu řidiče, psychotesty.
Nabízíme: víkendy doma, připojištění.

Nutný telefonický kontakt předem na tel.: 602159378, pan Hemr Jan.

Volná místa v okolí Bácovice

elektromontér, elektromontér rozvaděčů

požadavky: vyhl. 50/78 Sb. - kontakt telefonicky nebo e-mailem!

číšník/servírka

výhodou znalost čínského jazyka, kontakt e-mailem!

pomocník v kuchyni

Technolog senior + projektový manažer

- tvorba cen dosud nerealizovaných strojů a zařízení - kalkulace a nabídky strojů, vytváření ...

Svářeč kovů

Požadujeme: flexibilitu, zodpovědnost, loajálnost. Ochotu v případě potřeby pracovat na tři ...

Manipulační dělník

Nástup možný ihned Náplň práce: - příprava materiálu k balicím strojům ( fólie, kartóny, boxy ) - ...

volná místa Bácovice