Rozvoz jídla

Kontakty
zaměstnavatel: JD MX Transport s.r.o.
pracoviště: Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Dohoda o provedení práce
mzda: od 120
Popis pozice
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B platný minimálně jeden rok
Mzda se odvíjí od počtu objednávek
Kontakt: e-mailem, telefonicky

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Sociální pracovník/ce

V případě terénní sociální práce bude asistence/poradenství poskytováno v rámci celého Ústeckého ...

Kuchař/ka

Jedná se o čínskou restauraci. Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (po-pá: 9-15 hod.)

Pomocný kuchař/ka

Finanční účetní (m,ž)

Jedná se o místo všeobecné účetní, zahrnující oblast fakturace, pokladní evidence, inventarizací, ...

Pomocníci v kuchyni (m/ž)

Znalost čínského jazyka výhodou. Kontakt: e-mailem

Účetní - manažer bytové správy SVJ (m, ž)

Náplň práce: Vést podvojné účetnictví pro neziskové organizace. Vést kompletní agendu a jednání ...

volná místa Ústí nad Labem