M365 Support Specialist

Kontakty
zaměstnavatel: MSF Shared IT Services, z.s.
pracoviště: Zenklova 2245, 18000
mzda: od 35000
Popis pozice
Kontakt: Štýsová Terezie, e-mail: terezie.stysova@SITS.msf.org

Vaší náplní práce bude:
- Poskytování podpory, školení a konfigurace koncovým uživatelům druhé úrovně
- Rychle a profesionálně vyhodnotit incidenty a servisní požadavky a podniknout kroky k jejich vyřešení
- Eskalace a postoupení nevyřešených problémů ostatním členům týmu nebo úrovni 3, pokud je to vhodné
- Správa SharePointu
- Podpora O365 pro mobilní zařízení
- Monitorování a údržba MS O365 na denní bázi.
- Denní podpora a správa služby Microsoft Active Directory, zásady skupiny.
Integrace služeb MS O365 a řízení zabezpečení Azure.

Váš profil:
- 1-3 roky zkušeností s rolí IT podpory v první linii nebo ekvivalentní pozice
- Silné dovednosti v oblasti služeb zákazníkům
- Perfektní znalost anglického jazyka
- Schopnost řešit složité problémy
- Přijetí plné odpovědnosti za výsledky
- Zkušenosti se správou služby Modern SharePoint
- Znalost prostředí PowerShell (pro správu O365)
- Porozumění požadavkům brány firewall potřebným pro všechny funkce Office 365
- Vynikající písemné dovednosti, schopnost efektivní dokumentace otázek, problémů a požadavků uživatelů
- Dobrá znalost aplikací a platformy Microsoft Office 365 včetně implementace SharePoint
- Znalost MS Excel, Word, MS Project, MS Teams a PowerPoint
- Zkušenosti v prostředí mezinárodní organizace jsou velkým plusem
- Zkušenosti v silně decentralizovaném prostředí jsou preferovány
- Schopnost pracovat zcela samostatně
- Schopnost příležitostně cestovat mezinárodně

Zaměstnanecké výhody:
Dovolená: 25 dní / rok
Práce z domova
Zdravotní volno: 6x / rok
Cafeteri

Volná místa v okolí Praha 8

Recepční - pouze pro OZP

Kontakt: Zapletal Martin, tel.: 734240502, e-mail: personalista@bryvecasta.cz Recepční činnost v ...

Řidiči sk. C

Beranová Marie, tel.: 734 458 291, e-mail: m.beranova@dreamfruit.cz rozvoz ovoce a zeleniny

Pomocní kuchaři

Thi Huong Hoang, tel.: +420 773 899 938, e-mail: martin603413985@gmail.com pondělí-pátek 11-13 hod. ...

Pracovníci montovaných staveb

Info@ek-prace.cz, tel.: 775 416 804 10-16 hod Dobrý zdravotní stav, bezúhonnost

Senior Android Developer

1. kontakt e-mailem: Fulnek Jaromír, e-mail: jfulnek@truu.ai Upřesňující informace: computer ...

Junior Telecom Engineer

Lucie Sirna, tel.: +420 608 874 104, e-mail: lucie.sirna@yungo.eu

volná místa Praha 8