Administrativní asistent/ka

Kontakty
zaměstnavatel: HODIE s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 21000
Popis pozice
Guržij Vladimir, e-mail: artem@hodie.cz

Sjednávání a plánování schůzek,
Obsluhování zákazníků.
Požadavky:
Komunikační schopnosti, Přátelský přístup, Znalost MS Office
Ruština výhodou

Volná místa v okolí Praha

Průvodčí vlaků v osobní dopravě

Barešová Veronika, e-mail: veronika.baresova@arriva.cz Smlouva na dobu určitou 1 rok, poté na dobu ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Halyshyn Orest, tel.: 775649664 Po + čt 9:00-11:00
Praha

Asistent/ka v marketingovém oddělení

Drozdek Azra Mgr., e-mail: drozdek@expatlegal.cz
Praha

Kontakt: Legal Europe, tel.: 773505161, e-mail: ualegalineurope@gmail.com
Praha

Kontakt: Kovaliv Ihor, e-mail: mirisolarcz@gmail.com Místo výkonu práce: Praha a ostatni podle ...
Praha

Barmani

Kontakt: Samuel Faez Whittingham, e-mail: lafloridita23@gmail.com
Praha

volná místa Praha