Dělníci v expedici výrobků

Kontakty
zaměstnavatel: UNITED BAKERIES a.s.
pracoviště: Pekařská 598, 15500
mzda: od 23400
Popis pozice
Cimrhaklová Zdena, e-mail: zdena.cimrhaklova@united-bakeries.cz

Pracovní doba (od - do): 22:00 - 6:00.
spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody: příspěvěk na stravování nebo stravenky

Volná místa v okolí Praha 5

Všeobecní administrativní pracovníci

Zelenskii Anton, e-mail: zelenskijanton@ukr.net Znalost angličtiny, němčiny, ruštiny, ukrajinštiny

Techničtí inspektoři dílů leteckých motorů

Kontakt: Verner Igor, e-mail: wsi@wingspecimpex.cz Techničtí inspektoři dílů leteckých motorů.

Překladatelé z ukrajinského a anglického jazyka - letectví

Kontakt: Verner Igor, e-mail: wsi@wingspecimpex.cz Překladatel z ukajinského a nglického jazyka - ...

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

1. Kontakt telefonicky: Kernicky Artur, tel.: 774674322

Zubní instrumentáři

Kontakt: Nemeš Jaroslava MDDr., e-mail: webrushclinic@gmail.com Další požadavky: 1. Kurz zubní ...

Řidiči tahačů

Kontakt: Sirbu Olga, tel.: 777708594, e-mail: sergentransport@gmail.com

volná místa Praha 5