Řezníci a uzenáři

Kontakty
zaměstnavatel: Jiří Kozojed - ŘEZNICTVÍ - UZENÁŘSTVÍ
pracoviště: Plickova 552, 14900, https://www.masojiko.cz/kariera.html
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 35000
Popis pozice
Dobrý zdravotní stav (způsobilost pro práci v potravinářství)
práce v masné výrobě
trestní bezúhonnost

Zodpovědný přístup k práci.

Zkušenosti s prací v potravinářské výrobě výhodou ne podmínkou.

Výhody:
Příspěvek na stravování , sleva na zaměstnanecký nákup, každodenní svačina zdarma

První kontakt se zaměstnavatelem: e-mailem na lenka.chumova@masojiko.cz nebo telefonicky 734 203 771 (Lenka Chumová) Po - Pá 8,00 - 15,00.

Volná místa v okolí Praha 4

Kadeřníci/holiči/barbeři

Macková Lucie Ing., tel.: 702 129 600, e-mail: mackova-uctarina@email.cz

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Wu Jianmei, e-mail: wu27548519@icloud.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Číšníci a servírky

Sociální pracovník/pracovnice

kontakt: Ing. Jitka Slepičková, tel.: 777230614 (8-16hod.), e-mail: jitka.slepickova@centrum.cz, ...

Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Antonova Marta, e-mail: olivabeauty@email.cz osobně: Vodičkova 41, Praha 1, Ligna 3 patro kansl. ...

Technici přístrojů, strojů a zařízení v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Macák Petr, e-mail: jana.vavrova@huawei.com Znalost řešení, pracovních postupů a produktů ...

volná místa Praha 4