Vývojář SW

Kontakty
zaměstnavatel: Pure Storage Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 145000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com

GAT Member of technical staff - Popis pozice/ vítáno: Práce s rozsáhlým multicloudovým prostředím, upgradech, správě problémů, na produkčních a neprodukčních prostředích a zajišťovat spolehlivý a bezpečný provoz všech služeb.

Automatizovat poskytování cloudové infrastruktury, aktualizace a vynucování základních bezpečnostních standardů pomocí nástrojů Infrastructure as code, jako je Terraform, Cloud Formation, Cloud Custodian.

Zajistit stálou dostupnost naší cloudové infrastruktury udržováním systémů pro definování SLA a SLO.

Vývoj a zavádění správy cloudu ve velkém měřítku.
Poskytování technické podpory pro cloudovou infrastrukturu a služby.
Vyvíjení dokumentace a runbooků pro správu a údržbu cloudové infrastruktury.
Vytváření nástrojů a procesů, které pomohou vlastníkům posuzovat cloudové služby s cílem zlepšit efektivitu nákladů na cloud.

Spolupráce s projektovými manažery a inženýry s cílem zajistit hladký průběh kritických a časově citlivých projektů a dosažení obchodních výsledků.

Volná místa v okolí Praha

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Chmeliar Peter, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Předchozí zkušenost s vedením ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

VÝHODOU : THAJSKÝ A ANGLICKÝ JAZYK. Slušné chování, trpělivost, loajalita, zkušenosti s klienty a ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Ruslan Matsola, e-mail: telvador@seznam.cz
Praha

Praha

volná místa Praha