Engineer Developement/Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracov

zaměstnavatel: COMMERZBANK Aktiengesellschaft, pobočka Praha
pracoviště: Praha
mzda: od 60000
Popis pozice
Markéta Čížkovská, e-mail: marketa.cizkovska@commerzbank.com

Anglictina na velmi dobre urovni
Znalost HTML/CSS JavaScript technological stack
Znalosti procesů v bankovním sektoru (KYC, AML, Compliance procesy)
Znalost prostředí agilního vývoje software
Znalost testovacích nástrojů a framework pro správu testů
Znalosti v oblasti testování bankovních/finančních systémů v oblasti řízení životního cyklu zákazníka
Znalost "test automation (CodeceptJS framework)"

Zaměstnanecké výhody: Stravné, 6 týdnů dovolené

Volná místa v okolí Praha

Stavební inženýři

Kontakt: Makovský, e-mail: tondastav@post.cz Požadavek - výpis z rejstříku trestů.
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Gunár Robert, tel.: 775 299 901, e-mail: robertgunar300@seznam.cz
Praha

Ruslan Matsola, e-mail: telvador@seznam.cz
Praha

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

Chmeliar Peter, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Předchozí zkušenost s vedením ...
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

VÝHODOU : THAJSKÝ A ANGLICKÝ JAZYK. Slušné chování, trpělivost, loajalita, zkušenosti s klienty a ...
Praha

volná místa Praha