Kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: V.T.F. food s.r.o.
pracoviště: Chocerady 4, 25724
mzda: od 40000 do 50000
Popis pozice
Požadujeme spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, schopnost učit se novým věcem. K uvedené mzdě plus osobní ohodnocení, prémie.
První kontakt: telefonicky od 9.00 hod. do 21.00 hod.

Volná místa v okolí Ostředek

Číšník/servírka

Pracoviště: Ostředek

Skladový disponent/ka

25 dní dovolené, jazykové kurzy, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, vitamínové ...

číšník, servírka - práce s ubytováním

každodenní samostatná práce v Bowling baru a hotelové restauraci, příprava akcí dle plánu, obsluha ...

Pomocný dělník ve výrobě

Pomocné práce ve výrobě

Pomocní skladníci

Dobrý zdravotní stav, dobrý zrak (barvocit), manuální zručnost, pečlivost, trestní ...

Řidiči a zásobovači sk. B

Požadujeme spolehlivost, flexibilitu První kontakt: telefonicky od 9.00 hod. do 21.00 hod.

volná místa Ostředek