Prodavač/ka - maso-uzeniny

Kontakty
zaměstnavatel: MAKOVEC a.s.
pracoviště: Tiskárenská 1273, 67201
mzda: od 26000 do 30000
Popis pozice
Druhá kontaktní osoba:
- Martina Janská, tel. 601 215 655
Požadavky:
- zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa vítána, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky, sýry)
- profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita
Zaměstnanecké výhody:
- jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem - mimořádné odměny 2x v roce 7.000 Kč (za příslušné pololetí)
Informace:
- mailem
- telefonicky 7:00-16:30 hod.>

Volná místa v okolí Dobelice

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Informace: - mailem - telefonicky PO-PÁ 8-20 hod.>

Zubní lékaři

PRACOVNÍ POMĚR NA ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 20 hod.týdně Informace: - mailem - telefonicky 8-17 hod.

Servisní technici

Řidičský průkaz sk. B podmínkou, vyhl. 194/2022 Sb. (dříve 50/1978 Sb.) nebo svářečský průkaz ...

Zubní instrumentáři

Informace: - mailem - telefonicky 8-17 hod.

Dentální hygienisti

Všeobecné sestry se specializací

volná místa Dobelice