Oční optik, optometrista

Kontakty
zaměstnavatel: Optika - Jana Fulínová s.r.o.
pracoviště: Malé náměstí 1700, 25601
mzda: od 30000 do 55000
Popis pozice
Pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, flexibilita
Práce v optické dílně, v ordinaci, v obchodě, poradenská činnost,
Zaměstnanecké slevy, stravné, bonusové položky, 25 dní dovolené, pravidelné školení, kurzy, optické veletrhy.

Volná místa v okolí Benešov

Kuchař/ka - pomoc. kuchař/ka

Kuchař. práce v kuchyni - vaření. První kontakt: telefonicky, poté osobní pohovor v restauraci.

Učitel/ka ZŠ - II. stupeň - anglický jazyk

Pracoviště Benešov Platové zařazení podle nařízení vlády č. 564/2006/Sb., ve znění pozdějších ...

Montážní dělníci/ce

Pracoviště: Benešov

Obsluha strojů na výrobu potravin

Pracoviště: Benešov První kontakt emailem. Stravenky.

Skladník - manipulant

Náplň práce : Vedení skladové evidence, dohled nad zásobami materiálů a polotovarů. Výdej a příjem ...

Provozní montéři vodovodů a kanalizací

Hledáme na HPP Provozního montéra vodovodů a kanalizací. Práce v Benešově a okolí. Požadujeme: ...

volná místa Benešov