Správci objektů

Kontakty
zaměstnavatel: FALKY, spol. s r.o.
pracoviště: Kaštanová 637, 61700
mzda: od 28000
Popis pozice
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Upřesňující informace:

ŘP sk. B., IT technické vzdělání v oblasti elektronických počítačů a moderních komunikačních technologií.
Znalost ukrajinského jazyka úroveň aktivní výhodou.

Pracovník údržby venkovních ploch, řízení prac. skupiny. Zajištění elektronické komunikace, správa počítačové sítě. Znalost obsluhy profesionálních motorových strojů k údržbě zeleně.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Programátor junior UI

První kontakt e-mailem. POŽADOVANÉ DOVEDNOSTI - praktická zkušenost v jazycích HTML či JavaScript ...

Dělník textilní výroby u úpravy vláken

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

HR Content and Systems Product Manager

První kontakt e-mailem. Následující je vítáno: - bakalářský titul, pokročilá znalost anglického ...

Uklízeči v provozovnách osobních služeb

První kontakt telefonicky. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

První kontakt telefonicky Pondělí - středa ( 8 - 15 hod) nebo e-mailem. Požadavky: spolehlivost, ...

volná místa Brno