Asistenti pedagogů

zaměstnavatel: Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace
pracoviště: Břežany 174, 67165
mzda: od 25040 do 26000
Popis pozice
Požadavky na vzdělání:
- střední pedagogická škola nebo kurz asistenta pedagoga
Informace:
- osobně, mailem, telefonicky.>

Volná místa v okolí Břežany

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Krmení, stlaní, manipulace se skotem. Požadujema řidičský průkaz B Praxe vítaná. Bližší informace o ...

Číšníci a servírky

Restaurace Grusbach Informace: - mailem, telefonicky.>

Obsluha ohraňovacího lisu Trumpf

Výhledově se uvažuje i o 3-směnném provozu. Popis činnosti a požadavky: - tvorba programů a obsluha ...

Elektromontéři

PRÁCE V RÁMCI JIHOMORAVSKÉHO KRAJE. Informace: - mailem - telefonicky.>

Zástupci stavbyvedoucího

volná místa Břežany