IT - systémový administrátor - senior

Kontakty
zaměstnavatel: RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
pracoviště: Nádražní 401, 25763
mzda: od 40000 do 48000
Popis pozice
Náplň práce:
- systémová správa PC, operačních systémů, antivirů, serverů, bezpečnostních prvků
- správa sítě
- správa provozně - výrobních IT
- podpora uživatelů
Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání (technického zaměření)
- praxe v oboru
- zodpovědnost, ochotu učit se
- řidičské oprávnění skupiny B
- komunikativnost, samostatnost
Nabízíme:
- zaměstnání u firmy s více jak 30ti-letou tradicí na trhu
- možnost práce na zkrácený úvazek
- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
- zajistíme důkladné zaškolení
- práce v přátelském kolektivu
- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity
strukturované životopisy zasílejte na: jiri.nulicek@rabbit.cz
kurzy anglického jazyka, wellness poukázky, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zvýhodněné firemní půjčky

Volná místa v okolí Soutice

Odborný zahradník

Dělníci dřevovýroby

Dělník do dřevovýroby - práce v lince. V případě zájmu pište na uvedený email. Místo výkonu ...

Prodavači smíšeného zboží

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Schopnost pracovat pod tlakem. Zvedání břemena nad 15 kg. ...

Mechanici a opraváři motorek

Mechanici a opraváři motorek sestavují, instalují, udržují, poskytují servis a opravují motory a ...

Truhláři

Pracoviště: Borovnice Požadujeme: vyučení, nebo praxe v oboru První kontakt telefonicky.
Borovnice

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost fyzicky náročná práce První kontakt: e-mailem

volná místa Soutice