Konzultanti

Kontakty
zaměstnavatel: Profinit EU, s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: Hájková Tereza, e-mail: tereza.hajkova@profinit.eu

Osobní schůzka pouze po předchozí domluvě. Středně pokročilá znalost anglického jazyka. Praxe alespoň 2 roky. Znalost technologií: SQL, Python a prokazatelná zkušenost s Business Intelligence. (Tableau, Qlik View a Power BI)

Volná místa v okolí Praha

Lead Consultant Technical

Giovanna Deiana, e-mail: giovanna.deiana@excelerateds2p.com
Praha

Manikéři a pedikéři

Kontakt: Huong Giang Nguyenová, tel.: 775699969 (PO -Pá 8.00 -11.00, 14.00 - 17.00) Vietnamština ...
Praha

Pomocní kuchaři

Martin Jordán, tel.: 737 177 590, e-mail: martin@aegis-consulting.eu 9-11, 13-15hod. Nutná znalost ...
Praha

Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Igor Sverdan, tel.: 776 541 565, e-mail: sverstav@email.cz
Praha

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor

KONTKAT : NATALLIA KABYLIANETS, e-mail: republicacofe@gmail.com ZNALOST RJ
Praha

volná místa Praha