Autoklempíři

Kontakty
zaměstnavatel: Autosalon Klokočka Centrum a.s.
pracoviště: Karlovarská 814, 16100
mzda: od 21300
Popis pozice
1. kontakt e-mailem: Zuzana Rychnovská, e-mail: zuzana.rychnovska@klokocka.cz

Popis pozice:
• lícování karoserií
• vyhledávaní deformit karoserií
• oprava a výměna deformovaných dílů (rovnání, klepání)
•odstrojování/nastrojování vozů

Požadujeme:
• praxe min. 1 rok (autoklempíř, automechanik, pracovník pneuservisu, klempíř)

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha 6

Číšníci a servírky

TUAN ANH NGUYEN, tel.: 723 598 888,

Event manageři

Sydykova Ainura, tel.: 774 225 424, e-mail: kcprague@gmail.com služební cesty , A.J. R.J .

Pomocní skladníci

Klemonca Ferdinánd, e-mail: workjobs123@seznam.cz

Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Mečíř Tomáš, e-mail: info@proplusco.cz Řízení vysokozdvižných vozíků, nakládka a vykládka kamionů, ...

Sborový zpěvák - tenor

Lukáčová Ivana, tel.: 773756576, e-mail: lukacova@choir.cz Zpěvák - filharmonický sbor

Kranjčević Zorica, e-mail: office@foodcode.cz zkušenosti z práce v restauraci, znalo srbštiny, ...

volná místa Praha 6