Pizzař/ka, šéfkuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: IGNORIS s.r.o.
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 20000 do 26000
Popis pozice
Náplň práce obsahuje výrobu pokrmů a jejich následný prodej. Potřeba praxe v gastronomii, zkušenosti s výrobou pizzy, nutnost dorozumět se česky a albánsky výhodou.
Zaměstnanecké výhody: stravování zdarma.

Volná místa v okolí Plzeň

Skladník

Životopis zasílejte na e-mail: jana.zizkova@safrangroup.com

Kuchař/ka

Kontakt domluvit předem na tel. čísle: 792 724 713 Zaměstnanec musí umět vařit asijská jídla - ...

Full-stack developer/ Vývojář webových, PC, VR aplikací

Nutné minimálně 1 rok zkušenosti s: Svelte, Unity

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: chenguifeng888@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Pomocník/ce v kuchyni

Znalost čínského jazyka výhodou pro komunikaci se zaměstnavatelem.

Elektro konstruktér/ka

Molins, s.r.o., dceřiná společnost nadnárodní společnosti Coesia Group, hledá pro svoji společnost ...

volná místa Plzeň