Seřizování / obsluha přesného CNC stroje

Kontakty
zaměstnavatel: CRYTUR, spol. s r.o.
pracoviště: Na Lukách 2283, 51101
mzda: od 37000
Popis pozice
Pracovní náplň:
- Seřizování/obsluha přesného obráběcího CNC stroje (soustruh, frézka)
- Malosériová nebo kusová výroba velice přesných dílů pro přesnou mechaniku ne-bo optoelektroniku na špičkových CNC strojích
- Práce a optická kontrola dílů pomocí mikroskopů
- Kvalitativní kontrola výroby a spolupráce s oddělením technické kontroly
- Seřizování strojů a tvorba seřizovacích a technologických postupů
- Trvalé zlepšování a stabilizace obráběcích procesů

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání technického směru, popřípadě praxe ve strojírenském oboru
- Výborná znalost čtení technických výkresů a geometrických tolerancí, ISO 2768,
- Znalost základních metod obrábění (soustružení, frézování, vrtání a závitování)
- Znalost práce se základními měřidly (posuvka, kalibry, mikrometr apod.)
- Aktivní přístup, flexibilita, ochota dalšího vzdělávání
- Trpělivost, zodpovědnost, pracovitost
- Dobrý zrak, jemná motorika
- Ochota práce ve dvousměnném provozu
- Znalost seřizování a práce s přesnými díly v řádech tisícin milimetru výhodou
- Znalost řídicích systémů Siemens, Smooth (Mazak) výhodou

Nabízíme:
- vysoce atraktivní zaměstnání s dlouhodobou perspektivou zajištěnou zakázkami
- práce na základě moderních standardů v optoelektronice
- nadstandardně technologicky vybavená CNC a měřící pracoviště
- spolupráce na vývoji špičkových výrobků s mezinárodními patenty
- účast na dlouhodobém rozvoji firmy v oblasti vysoce precizního obrábění
- 5 týdnů dovolené
- věrnostní program Flexi Pluxee Pass
- Pluxee Gastro Card - hodnota stravného 150,- Kč/směnu - 45% zaměstnanec 55% zaměstnavatel
- výběr tepl

Volná místa v okolí Bělá

Projektant pozemních staveb - hlavní inženýr

Náplň práce: -projektování novostaveb a rekonstrukcí pozemních staveb -zpracování jednotlivých ...

Číšníci a servírky

kuchař/ka

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA

Kuchař/Kuchařka

Montér - technik pro kompletaci výrobků z plastu

Přijmeme šikovného a učentlivého pracovníka. Pracovní doba 6.30-15.00 Práce v menší rodinné firmě. ...

volná místa Bělá