Úklidoví pracovníci - pouze pro OZP/OZZ

Kontakty
zaměstnavatel: AVE Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 150
Popis pozice
Kontakt: Dufková Zuzana, tel.: 734184626, e-mail: zuzana.dufkova@ave.cz

Nabídka pouze pro OZP/OZZ
Do svého týmu , přijmeme kolegy(gyně) na pravidelné úklidy kancelářský a průmyslových prostor od PO do PÁ na 4 hod/ večerní úklid, denní servis PO do PÁ na 8 hod/denně

Pracovní náplň pracovníka bude:
Provádět veškeré úklidové a čistící práce v přidělených objektech dle harmonogramu (především vytírání, vysávání, čištění skel, odstranění prachu, otírání ploch stolů, skříní, parapetů, omývání povrchů)

Co od vás očekáváme
- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Podmínka věk 18 let
- Pravidelnou docházku
- Pečlivost, samostatnost, zručnost

Volná místa v okolí Praha

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Chmeliar Peter, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Pokročilá zkušenost s MS Office ...
Praha

Systémoví analytici

Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Popis pozice Network Operation Centre ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

MANDZUK VASYL, tel.: 776 777 750
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Praha

Praha

Projektový manažer (MCE specialista)

Špaček Petr Ing., e-mail: info@amepra.cz angličtina, zkušenost s e-mail marketingem, správa webů, ...
Praha

volná místa Praha