Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

zaměstnavatel: The English College in Prague - Anglické gymnázium, o.p.s.
pracoviště: Sousedíkova 1044, 19000
mzda: od 70000
Popis pozice
Štrosová Anna, e-mail: anna.strosova@englishcollege.cz

- znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího nutná
- zkušenosti s učením a přípravou na IB maturitu velkou výhodou
- kvalifikace PGCE nebo QTS velkou výhodou

Náplň práce: výuka studentů na 6-letém gymnáziu, dle zkušenosti kandidáta vést diplomní program IB
???stravenkový paušál, odborné vzdělávání

Volná místa v okolí Praha 9

Zedníci

Kontakt: Matouš Roman, tel.: 603 900 603, e-mail: roman.matous@tjt-sro.cz Zednické práce

Štrosová Anna, e-mail: anna.strosova@englishcollege.cz Požadavky: - znalost anglického jazyka na ...

Montážní dělníci elektronických zařízení

Chapovalov Artem, tel.: 603920574 znalost R.J
Praha

Masér/masérka

Kontakt: Siebeková Irena, e-mail: autobazarlusi@seznam.cz Thajské masáže.

Mistři obsluhy strojů

Petráková Lenka, e-mail: lenka.petrakova@mailstep.cz

Mistři ruční výroby

volná místa Praha 9