Montážní pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: ExactCut s.r.o.
pracoviště: Těžební 1236, 62700
mzda: od 35000 do 37000
Popis pozice
Náplň práce:
- montáž strojních celků, částí a příslušenství dle výkresové dokumentace
- nastavení a seřízení montovaných strojů
- provádění funkčních zkoušek strojů

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání, strojírenského směru výhodou
- manuální zručnost, pečlivost
- praxi na montáži strojů min. 3 roky
- dobrá orientace v technické dokumentaci
- výhodou základní znalost hydrauliky, pneumatiky

Příspěvek na stravování, Multisport karta, půlroční prémie

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

stavební technik

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou. dovolená 25 dní, stravenkový paušál

Kosmetici a maskéři

Vedoucí týmu Sinsay

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakt telefonicky 9-14 hod. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Ostatní uklízeči a pomocníci

První kontakt: e-mailem, telefonicky (pracovní dny 14:00-15:00) nebo osobně (ul. Hrnčířská 23, Brno ...

pomocný dělník - malíř

čistý rejstřík trestů, dobrý zdravotní stav Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno