Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Kontakty
zaměstnavatel: Pure Storage Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 190000
Popis pozice
Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com
Zkušenosti s vývojem softwaru, nejlépe v oblasti cloudových služeb a zabezpečení, zkušenosti s budováním a řízením týmu senior inženýrů, zkušenosti s řízením projektů v průběhu celého SDLC, dodáváním produktů na trh podle plánu a zajištěním zpětné vazby od zákazníků do vývoje
Schopnost úspěšně řídit více projektů současně, schopnost vést a ovlivňovat více zúčastněných stran v rámci multifunkčních týmů, silná orientace na zákazníka, znalost osvědčených postupů v oblasti komplexní kvality a zabezpečení, silné analytické schopnosti a schopnost řešit problémy, vynikající písemné a verbální komunikační dovednosti, trpělivost, energie a klid pod tlakem, pochopení dynamiky globálního výzkumu a vývoje a hluboká znalost místní kultury a zároveň schopnost přizpůsobit se čistým hodnotám a atributům leadershipu

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Asim Petr, tel.: 731 160 024, 725 048 839
Praha

Pomocní kuchaři

Arshad Mehmood, tel.: 608 217 948, e-mail: arshad.m786@live.com
Praha

Dmitriy Zakharov, e-mail: zakharov.cz@gmail.com
Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Volodymyr Tragniu, tel.: 773666074 10-12 hod, Pon-Pá
Praha

Specialisté průzkumu trhu

KONTAKT : KAZHANIAKA ALENA, e-mail: alena.kazhaniaka@gmail.com
Praha

volná místa Praha