Keramik/-ička - pouze pro OZP

Kontakty
zaměstnavatel: Chráněné dílny Fokus Vysočina, s.r.o.
pracoviště: Hodějovická 2141, 39301
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 112.5
Popis pozice
Nabízíme: uplatnění ve stabilním sociálním podniku, HPP na zkrácený úvazek dle dohody (doba určitá, po půl roce možnost prodloužení), přátelský a vstřícný kolektiv, možnost nástupu ihned, možnost dalšího vzdělávání
Požadujeme: znalost práce s keramickou hmotou, zkušenost s výrobou keramiky, manuální zručnost, aktivní přístup k práci, kreativita a smysl pro detail, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, chuť učit se nové věci

Volná místa v okolí Bácovice

Mistr HSV

praxe v oboru

Pomocný kuchař/-ka

Jedná se o práci v asijské restauraci. Informace po předchozí telefonické dohodě, po-pá 9.00-11.00 ...

Číšník, servírka

Stavební montér

řezník

pracovní doba: 5:30 - 14:15 hod. (pondělí - pátek), výhody: stravenky za 80,- Kč, sleva na firemní ...

Číšník/ servírka

Praxe výhodou.

volná místa Bácovice