Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Kontakty
zaměstnavatel: Amazon Czech Republic Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65000
Popis pozice
Bastin Thomas, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Výhodou:
- Zkušeností v oblasti mzdových procesů, systémů, controllingu
- Znalost anglického jazyka a španělského jazyka
- Znalost MS Office - zejména pokročilá znalost MS Access a MS Excel Office (VBA, makra)
- Znalost SQL
- Zkušenosti s vedením projektů
- Znalost softwaru SAP, PeopleSoft, Workday, ADP
- Silné analytické a statistické dovednosti

Volná místa v okolí Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontakt: Talevski Krste, tel.: +420775448558, e-mail: talevski@seznam.cz
Praha

Stavební instalatéři

Kolenatý Luděk JUDr., tel.: 737 254 920 každé úterý 8:30-11:00, e-mail: ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

DUNKO, tel.: 777757979, 774571577
Praha

Pracovníci montovaných staveb

v
Praha

Praha

Montážní dělníci ostatních výrobků

Dunko, tel.: 777757979
Praha

volná místa Praha