Kuchař/kuchařka

Kontakty
zaměstnavatel: GUO PING s.r.o.
pracoviště: Masarykova třída 661, 41501
mzda: od 21900
Popis pozice
Do nově otevírané ASIJSKÉ restaurace hledáme kuchaře. jedná se o práci v asijské restauraci .
Požadujeme znalost tradiční čínské kuchyně osvědčenou minimálně průkazem tradiční čínské kuchyně. Pohovory pouze na adrese restaurace po předchozím telefonním objednání, nejlépe formou SMS.
Jedná se o práci v asijské restauraci s turnusovým provozem.
Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce, odolnost vůči stresu, práce o víkendu a večer, nepravidelná pracovní doba.

Volná místa v okolí Bořislav

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Do nově otevírané ASIJSKÉ restaurace hledáme pomocné kuchaře/kuchařky pro asijskou kuchyni a sushi. ...

Dispečer /ka

Požadujeme: Ukrajinský, anglický, německý jazyk

Řidič MKD

Řidičský průkaz sk. C+E, profesní průkaz Služební cesty EU

Přípravář výroby

Požadavky na uchazeče: - platný průkaz VZV, ŘP sk. B, zkušenosti v oblasti chemie (tekuté ...

Seřizovač výrobní linky

Požadavky na uchazeče: praxe se seřizováním pneumaticky a hydraulicky řízných strojů, ŘP sk. B, ...

Obchodní zástupce

Požadujeme turecký jazyk

volná místa Bořislav