Research Scientist / Vědecký pracovník

Kontakty
zaměstnavatel: EquiLibre Technologies s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
FRUHBAUER, e-mail: fruhbauer@equilibretechnologies.com

EquiLibre Technologies provádí výzkum v oblasti game theory a reinforcement learning a hledá do svého týmu
novou kolegyni nebo nového kolegu s univerzitním vzděláním v oblasti umělé inteligence a se zkušenostmi s akademickým a aplikovaným výzkumem. Většina týmu dříve pracovala v research odděleních předních
světových firem a jsou držiteli Ph.D. v matematice nebo computer science.

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Praha

Finance Manager

Růžička Ondřej, e-mail: czechvisahelp@email.cz Pro naši společnost hledáme kandidáty na pozici ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

774919900
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Voloshchuk, tel.: 774919900
Praha

Montážní dělníci ostatních výrobků

Dunko, tel.: 777757979
Praha

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci při dokončování staveb

Praha

volná místa Praha