ZOOTECHNIK (M/Ž)

Kontakty
zaměstnavatel: Aleš Neuman
pracoviště: Okřešice 65, 67401
mzda: od 40000
Popis pozice
Pozice zootechnika v chovu skotu, minimální vzdělání je střední škola s maturitou, upřednostňujeme vysokou školu zootechnický ev. veterinární obor (titul MVDr. výhodou spojenou s lepším ohodnocením).
Požadujeme: samostatnost, pracovitost, schopnost práce s PC, schopnost jednání s lidmi, kladný vztah ke zvířatům, dobrou fyzickou kondici, řidičský průkaz B, T. Praxe v oboru výhodou, nicméně není podmínkou. Práce částečně i o víkendech.
Soukromá farma s dojným skotem cca 350 dojnic s uzavřeným obratem stáda.

Volná místa v okolí Třebíč

Mechanici a opraváři osobních automobilů

Možno i opravář zemědělských strojů

VÝVOJÁŘ/KA KOSMETICKÝCH HMOT

Kontakt: wanted@angrybeards.cz

UKLÍZEČ/KA

SEŘIZOVAČ - VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ - STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce: seřízení strojů, lisovacích nástrojů dle výrobní dokumentace sledování a optimalizace ...

VYCHOVATEL/KA VE ŠD

První kontakt e-mailem. Požadujeme pedagogické vzdělání, praxe vítána.

ŠIČKA OBUVNICKÝCH SVRŠKŮ

volná místa Třebíč