Specialisté v oblasti prodeje a nákupu IT - Presales Consultant, Systems Enginee

Kontakty
zaměstnavatel: HEWLETT-PACKARD s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 90000
Popis pozice
Nikola Marečková, e-mail: nikola.mareckova@ibs-sro.com
V této pozici budete řídit integrované plánování a koordinovanou realizaci prodeje produktů a služeb společnosti HPE. Vaším úkolem bude vedení obchodních jednání na nejvyšší úrovni mezi zákazníkem a IT oddělením. Budete velmi úzce spolupracovat s externími partnery na zvýšení tržeb v rámci jednotlivých prodejních modelů, vyhledávat nové příležitosti na trhu.

Požadujeme profesní znalost anglického jazyka a znalost tureckého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost tureckého tržního prostředí, produktů společnosti a zkušenosti v na obdobné pozici výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Do Tuan Viet, tel.: 773,580624
Praha

asistent/ka obchodního oddělení

Borůvková Zdeňka Mgr., tel.: 770650584, e-mail: kancelar@pkprecis.cz. Požadujeme: aktivní řidičské ...
Praha

vedoucí obchodního oddělení společnosti

Borůvková Zdeňka Mgr., tel.: 770650584, e-mail: kancelar@pkprecis.cz. Požadujeme: aktivní ...
Praha

KONTAKT : VITALIY SHOLYAK, tel.: +420 775 515 551
Praha

Řidiči nákladních automobilů MKD, sk. C

Grishin, tel.: 773061298 řp sk C, E profesní průkaz ruský jazyk
Praha

Praha

volná místa Praha