stážisté

Kontakty
zaměstnavatel: BUKOVEL CZ s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
poskytování poradenství a plnění úkolů souvisejících s náborem pracovních sil , jejich umisťováním , pracovními postupy, školením.. požadovaný jazyk A.J, UA

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

KONTAKT : VITALIY SHOLYAK, tel.: +420 775 515 551
Praha

vedoucí obchodního oddělení společnosti

Borůvková Zdeňka Mgr., tel.: 770650584, e-mail: kancelar@pkprecis.cz. Požadujeme: aktivní ...
Praha

asistent/ka obchodního oddělení

Praha

Borůvková Zdeňka Mgr., tel.: 770650584, e-mail: kancelar@pkprecis.cz. Požadujeme: aktivní řidičské ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAkT : DMYTRO HULEI, tel.: 602 654 442, VOLAT 8-16h.
Praha

Kontakt: Murha Roman, e-mail: bildamed.sro@seznam.cz
Praha

volná místa Praha