Ostatní řídící pracovníci v oblasti financí (kromě finančních a pojišťovacích sl

Kontakty
zaměstnavatel: SAP Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 62000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Orságová Miriam, e-mail: miriam.orsagova@cz.ey.com

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici, požadujeme plynnou znalost anglického jazyka, znalost dalšího cizího jazyka výhodou, znalost procesů a strategií SAP, silné manažerské schopnosti, dobré porozumění dynamice trhu s infrastrukturou a zlepšení SAP cloud procesů výhodou.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

MKD

Praha

Montážní dělníci ostatních výrobků

Praha

Pomocní pracovníci při přípravě jídla

Artan Shala +420 774981444
Praha

Baristé

Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Praha

volná místa Praha