Konzultanti a organizátoři zájezdů

Kontakty
zaměstnavatel: ECHO - EURO 21 s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000 do 55000
Popis pozice
Kontakt: YEJI RYU, e-mail: tourvltava777@gmail.com

Náplní práce bude komunikace se zákazníky z jižní Koreje.
Požadavky: pečlivost, spolehlivost
Jazyková výbava : Korejština na vynikající úrovni a nutná znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni - je potřeba se domluvit.

Volná místa v okolí Praha

Pomocní kuchaři

Kontakt: Shkrobat Igor, tel.: 776028000 Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování
Praha

Application Operations Engineer

KONTAKT : Kučera Jiří, e-mail: jiri.kucera@deutsche-boerse.com Vaše povinnosti: o Implementovat a ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

KONTAKT : PODOLIAK BORYS, e-mail: sapsan.group@seznam.cz
Praha

Baristé

Subbotina Polina, e-mail: career@theminers.eu
Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Praha

Baristé

Praha

volná místa Praha