Finance Associate

Kontakty
zaměstnavatel: SAP Services s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 40000
Popis pozice
Kontakt: Henčlová Věra, e-mail: vera.henclova@sap.com

Nápň práce: Kontrola a analýza dat, podpora koncových uživatelů, zlepšování procesů odvozených od správy dat, dokumentace datových pravidel, procházení systémů a databází zejména SAP a CMS, CRM, DCD Cockpit atd, podopora digitalizace a inovací.
Požadavky: Výborné komunikační dovednosti, více než jeden rok zkušeností s contractingem, znalost systému SAP, angličtina a čínština podmínkou.
Místo výkonu práce: Praha a adresa zaměstnance v České republice.

Volná místa v okolí Praha

Pomocník mechanika nákladních vozidel, autobusů a osobních vozidel

Tyrnova Elena, e-mail: office@wwautos.cz
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Kontakt: Sandeep Kumar, e-mail: sandeepjudo89@gmail.com Aj výhodou.
Praha

Specialisté podpory podnikání, správci projektů

- anglický jazyk slovem i písmem výhodou - proaktivní přístup - schopnost vést tým - schopnost ...
Praha

§97 d) Tyrnova Elena, e-mail: office@wwautos.cz
Praha

Pracovníci restauračního provozu

Kontakt: Humpolíková Jaromíra, e-mail: czsbxpraha.castleii@amrest.eu Připravuje Starbucks produkty ...
Praha

Prodavači potravinářského zboží

Kontakt: Kräsedenský Jan, e-mail: krasedensky@minitbakery.cz
Praha

volná místa Praha