CHOVATEL/KA A OŠETŘOVATEL/KA SKOTU

zaměstnavatel: Zemědělské a obchodní družstvo Čáslavice, družstvo
pracoviště: Čáslavice 110, 67524
mzda: od 33000 do 42000
Popis pozice
Hledáme ošetřovatelku/ošetřovatele zvířat do ŽV na dojírnu.
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, mimořádné prémie, stravné, příspěvek na čištění pracovních oděvů, možnost praní pracovních oděvů na pracovišti, příspěvek na životní pojištění, vánoční balíčky,
13. plat, další příspěvky

Volná místa v okolí Čáslavice

DOJIČ/KA

Obsluha moderní technologie dojení, dvousměnný provoz-střídavý. Kladný vztah ke zvířatům, ...

ŘIDIČ B+E

DĚLNÍK/CE VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ

DĚLNÍK VE VÝROBĚ PLASTOVÝCH NÁDRŽÍ

ŘIDIČ, SKLADNÍK (M/Ž)

Požadujeme: řidičský průkaz sk. C; průkaz strojníka; spolehlivé a férové jednání; krátký profesní ...

DĚLNÍK NA PILE

Dělník na pile - řidič s průkazem na HON UN053 a na práci s motorovou pilou. Zaučíme. Praxe se ...

volná místa Čáslavice