Pomocný konstruktér CAD

Kontakty
zaměstnavatel: Formy Tachov s.r.o.
pracoviště: Tachov 82, 34701
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
min. SŠ vzdělání technického směru
technické uvažování, prostorová představivost
aktivní přístup, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce
znalost NJ nebo AJ na komunikativní úrovni výhodou
zájem o další rozvoj a ochota učit se novým věcem
Hlavní náplň:
Určení rozměrových norem a norem jakosti materiálu.
Zpracování konstrukční dokumentace pro výrobu náhradních dílů.
Zpracování konstrukční dokumentace pro koncového zákazníka.
Vydávání požadavků na nákup materiálu, normalizovaných dílů a příslušenství pro zajištění výroby forem-kusovník.
Jednoduché změnové řízení v oblasti konstrukčních změn.
Předání platné dokumentace pro výrobu a stažení neplatných výkresů.
Archivaci konstrukční dokumentace a zabezpečení její ochrany před ztrátou, zničením nebo zneužitím.
pracovní poměr na dobu neurčitou
zázemí stabilní společnosti
mzdu dle zkušeností a jazykových znalostí
+ výkonnostní bonus a další benefity
21 dní dovolené
bezúročné půjčky a finanční sociální výpomoci
podpora při zapracování a v profesním růstu
příjemné pracovní prostředí
vyžití v mimopracovních aktivitách

Volná místa v okolí Tachov

Operátor/ka výroby

Dobrý zdravotní stav,v případě potřeby práce v sobotu a neděli.

Řídící pracovníci v restauracích

Praxi v gastronomii min. 2 roky Znalost asijských pokrmů a postupů přípravy Organizace týmu a ...

Montážní dělníci ostatních výrobků

Sociální pracovníci

Dosažené vzdělání v souladu se zák.č.108/2006 Sb.,o sociálních službách ve znění podějších ...

Řídící pracovník v oblasti účetnictví a kontrolingu/Finance controller

Pracovník bude mít na starosti plánování a koordinování finančních toků společnosti. Zajišťování ...

Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických)

volná místa Tachov