Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakty
zaměstnavatel: Kaufland Česká republika v.o.s.
pracoviště: Modletice, Modletice
mzda: od 29500
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Bezchybné naskladnění/vyskladnění zboží na prodejny, naskladňování/vyskladňování palet pomocí vysokozdvižného vozíku (jen v případě, kdy je zajištěna odborná způsobilost) podle skladových příkazů, logistických pravidel a pokynů vedoucího, dodržování nastavených procesů skladu

Zaměstnanecké výhody:
Při splnění podmínek - 1 týden dovolené navíc, stravenkový paušál, stravování v objektu, karta Multisport, Při splnění podmínek - Cafeterie

Volná místa v okolí Modletice

Servisní technik

Upřesňující údaje: nutná zručnost a dovednosti v daném oboru - bude prověřeno při výběrovém ...
Modletice

Montážní dělníci elektronických zařízení

Modletice

Modletice

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Modletice

Logistik

Upřesňující údaje: Náplň práce: příjem zboží, naskladnění, expedice a balení zboží Požadavky: ...
Nupaky

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Nupaky

volná místa Modletice